15 lat minęło. Jubileusz 2×3 S.A.

15 lecie 2×3 S.A.

15 lat minęło – chciałoby się rzec – jak jeden dzień!

Gala jubileuszowa z okazji 15-lecia firmy odbyła się 16 czerwca 2011 roku w hotelu Polonia Palace w Warszawie. Na tę wyjątkową dla nas uroczystość zaprosiliśmy wszystkie największe firmy z branży biurowej, współpracujące z nami na co dzień. Wśród naszych gości nie mogło zabraknąć również przedstawicieli prasy branżowej.

Zgromadzonych w zabytkowej Sali Ludwikowskiej gości przywitał prowadzący uroczystość Roch Siemianowski, który przedstawił zarząd firmy 2×3 S.A. – prezes Annę Kuzynin oraz dyrektora zarządzającego Jacka Kuzynin.

W słowach przemówienia pani prezes zawarła historię firmy – od momentu pojawienia się „pomysłu na biznes”, poprzez rozbudowę aż do teraźniejszości. Uchylony został woal okrywający genezę zagadkowej nazwy firmy „2×3”.
– A nazwa przyszła bardzo spontanicznie. Firmę nazwaliśmy małą fabryczką dwa na trzy metry – powiedziała Anna Kuzynin.


Po części oficjalnej i wręczeniu zaproszonym gościom jubileuszowych upominków, przyszedł czas na artystyczną część wieczoru, w której zaprezentował się aktor Rafał Rutkowski ze swoim programem pt. „To nie jest kraj dla wielkich ludzi”. Niespodzianką dla naszych gości była specjalnie na tę okazję zorganizowana loteria z cennymi nagrodami.

Wieczór ten był wyjątkowy i niezapomniany dla wszystkich, którzy przyjęli nasze zaproszenie i zaszczycili nas swoją obecnością.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma, Promowane i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.