ISP 2019


„Interaktywna Szkoła Przyszłości” – to promocja skierowana do szkół, uczelni wyższych oraz wszelkich instytucji edukacyjnych. Głównym celem akcji jest propagowanie nowoczesnych, indywidualnych i niezwykle kreatywnych rozwiązań.

Nasze ponad 20-letnie doświadczenie umożliwiło nam przygotowanie oferty, która spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Promowane produkty interaktywne zwiększają w dużym stopniu zainteresowanie oraz percepcję uczniów, a także pozwalają na ich czynny udział w prowadzonych zajęciach.

Promocja obejmuje też ofertę produktów szkolnych takich jak: tablice suchościeralne magnetyczne białe i zielone (kredowe), tablice rozkładane – tryptyki i obrotowo-jezdne, gabloty informacyjne, flipcharty oraz ścianki moderacyjne i tabliczki przydrzwiowe. Produkty z oferty szkolnej 2×3 S.A. to wysoka jakość, elegancja i bezpieczeństwo użytkowania.

Regulamin promocji „Interaktywna Szkoła Przyszłości” - sezon 10

 

Regulamin

  1. Akcja promocyjna, zwana dalej Promocją, prowadzona pod nazwą „Interaktywna Szkoła Przyszłości”
  2. Organizatorem promocji jest firma 2×3 S.A., z siedzibą przy ulicy Słonecznej 3, 73-231 Krzęcin, zwana dalej Organizatorem.
  3. Promocja ma zasięg ogólnopolski i trwa od 01.08.2019 – do 31.12.2019 lub do wyczerpania zapasów magazynowych produktów podstawowych lub gratisów.
  4. Promocja polega na promowaniu produktów 2×3 S.A. zamieszczonych w gazetce promocyjnej, po przez bezpośrednie dotarcie do klientów ostatecznych lub/i zamieszczaniem banerów na stronach internetowych.
  5. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w ofercie bez podania przyczyny.
  6. Kolory oraz detale produktów bazowych, a także dodawanych w ramach promocji gratisów mogą się różnić od rzeczywistych.
  7. Organizator może dokonać zmiany Regulaminu w czasie trwania konkursu, o ile nie będzie to naruszało praw nabytych uczestników.
  8. Wzięcie udziału w Promocji jest równoznaczne z zapoznaniem się niniejszego regulaminu.
  9. Regulamin wchodzi w życie z dniem rozpoczęcia Promocji.

zwiń


Zobacz na pełnym ekranie

 

Pliki do pobrania ISP – pobierz

Tutaj pobierz gazetka (wszystkie strony oddzielnie w formacie .jpg)

Gdzie kupić?

Lista Partnerów - tabelaMapa Partnerów


 

Reseller.2×3.pl

Uwaga: Klientów potrzebujących zdjęć produktów w wysokiej rozdzielczości zapraszamy do pobierania ich w serwisie z materiałami graficznymi reseller.2×3.pl.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma, Media o nas, Produkty, Promowane. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.