Co prezentowaliśmy na targach RemaDays?

Targi RemaDays i 2×3

Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2010

Zakończyły się trwające 3 dni Międzynarodowe Dni Reklamy RemaDays 2010 – największe wydarzenie branży reklamowej w Europie Środkowej. Połączenie trzech sektorów branży reklamowej: Out&InDoorDays, GiftDays i TechnologyDays zgromadziło w tym samym miejscu i czasie blisko 500 branżowych wystawców, co stanowiło nie lada gratkę dla odwiedzających.

Możliwość zapoznania się z najnowszymi produktami, rozwiązaniami oraz trendami marketingu i reklamy okazały się silniejsze nawet niż niesprzyjające warunki atmosferyczne i skłoniły odwiedzających do licznego przybycia na targi, mimo panujących w całym kraju mrozów, zawiei i zamieci śnieżnych.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów Rema Days. Jednocześnie dziękujemy za żywe zainteresowanie proponowanymi przez nas nowościami.

Stoisko 2x3 S.A. na targach RemaDays Stoisko 2x3 S.A. na targach RemaDays Stoisko 2x3 S.A. na targach RemaDays

Dla tych z Państwa, którym różne przyczyny uniemożliwiły uczestnictwo w tegorocznej edycji targów i z tego względu nie mieli okazji zobaczyć naszej targowej ekspozycji, zamieszczamy ulotkę prezentującą nasze nowe propozycje produktowe.

Nowości produktowe '2010 Nowości produktowe '2010

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska podczas tegorocznej edycji targów Rema Days

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.