Wybór najlepszej 10tki!

Wybór najlepszej 10tki!

1 część konkursu ésprit dobiegła końca.

W tej edycji konkursu na stronie pojawiło się 70 prac i to spośród nich firma 2×3 S.A. wybierze 10 najlepszych, które wezmą udział w głosowaniu Internautów na najlepszą prezentację utworzoną przy pomocy oprogramowania esprit.

A wszystko to zadzieje się już niebawem bo między 12-23 lutego 2018 – w najbliższych dniach nasze jury wybierze 10 najciekawszych prac, a lista zwycięzców pojawi się oczywiście na naszej stronie konkursowej, a także stronie 2×3.pl

O wszystkich zmianach będziemy informować również mailowo lub telefonicznie.

Bardzo dziękujemy za wzięcie udziału 🙂

Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie znajdującym się poniżej.

Regulamin konkursu Ésprit 2017

Regulamin konkursu!

I. Organizator: 2×3 S.A.

II. Cel konkursu: Dotarcie z wiedzą o oprogramowaniu i rozwiązaniach interaktywnych ésprit
do jak największej liczby szkół i nauczycieli oraz promocja produktów i rozwiązań z oferty 2×3.

III. Warunki uczestnictwa: Konkurs jest skierowany do nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

IV. Tematyka prac: Lekcje z zakresu podstawy programowej, opracowujące wybrane zagadnienie na nie mniej niż 8 slajdach interaktywnych. Uczestnicy tworzący prace zobowiązani są do opracowania ich w aktualnym oprogramowaniu ésprit, dostępnym bezpłatnie wraz z tablicami interaktywnymi ésprit. W przypadku gdy uczestnicy nie korzystają jeszcze z tablic Esprit, można uzyskać prawo do wzięcia udziału w konkursie, a tym samym do bezpłatnego pobrania oprogramowania esprit poprzez zarejestrowanie się w serwisie esprit.2×3.pl [Rejestracja oraz przyszłe korzystanie z serwisu również są bezpłatne.]

V. Dane uczestników konkursu będą zgłaszane poprzez formularz online

VI. W razie niejasności związanych z regulaminem lub kwestiami technicznymi prosimy o kontakt e-mail konkurs@2×3.pl

VII. Termin: konkurs trwa od 07.08.2017 do 31.12.2017

VIII. Po upływie poszczególnych etapów konkursu dane zwycięzcy będą publikowane w serwisie esprit.2×3.pl w kolejnym miesiącu po zamknięciu etapu.

IX. Prace przechodzą na własność organizatorów i mogą być publicznie udostępniane oraz staną się integralną częścią serwisu Esprit.

X. Osoby nagrodzone zostaną powiadomione osobnym pismem lub telefonicznie o miejscu i czasie przekazania nagrody.

Rozstrzygnięcie konkursu dla szkół:

I.Po upływie terminu nadsyłania prac, 3 osobowe jury konkursowe zapozna się z pracami i wybierze z nich 10 najciekawszych, które w dniach 12-23 lutego 2018 zostaną pokazane na stronie esprit.2×3.pl Następnie głosowanie internautów wytypuje 3 prace, które zostaną nagrodzone.
Przy wyborze prac przez jury konkursowe będą decydowały następujące kryteria:
– zawartość merytoryczna, wykorzystanie możliwości oprogramowania Esprit,
– walory estetyczne.
Finalnie wygrywają prace, które otrzymają najwięcej głosów internautów. Lista zwycięzców zostanie opublikowana w serwisie esprit.2×3.pl

II. Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie www.2×3.pl do dnia 28 lutego 2018r. Nagrody zostaną dostarczone do zwycięzców konkursu maksymalnie do 31 marca 2018.

III. Rozstrzygnięcie jury i głosowanie internautów jest ostateczne (od werdyktu nie przysługuje odwołanie).

Głosowanie:

I. Biorący udział w głosowaniu mają możliwość oddania głosu tylko na 1 pracę konkursową.

II. Głosować może każdy bez względu na kraj zamieszkania.

III. Zastrzegamy sobie prawo usuwania źle oddanych głosów (Źle oddany głos to głos, który nie przeszedł weryfikacji adresu MAC, IP, urządzenia oraz odległości czasu głosowania).

IV. Oddanie głosu wymaga krótkiej rejestracji z wykorzystaniem adresu e-mail.

V. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w funkcjonowaniu głosowania internetowego zaistniałe z przyczyn technicznych lub niezależnych od niego.

VI. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za udział w głosowaniu internetowym niezgodny z postanowieniami niniejszego regulaminu i szkody tym spowodowane.

Nagrody:

Nagroda miesiąca : Pilot do prezentacji WL3 nagroda trafi do autora który w danym miesiącu złoży najwięcej prac, jednak nie mniej niż 7.

Nagroda kwartału : Smart Pad dla autora który złoży najwięcej prac w kwartale, jednak nie mniej niż 24.

Nagroda główna: ekspres do kawy Tchibo z zapasem kapsułek dla autora który złoży najwięcej prac do końca roku 2017, jednak nie mniej niż 50.

Każdy autor który zostawi nie mniej jak 5 swoich prac na platformie Esprit podczas trwania konkursu otrzyma od organizatora wskaźnik laserowy WL1 oraz zestaw gadżetów firmowych (długopis + notesik)

 
Nagrody dla szkół, które przyślą najlepsze prace:
 
I nagroda
zestaw interaktywny – ésprit MT Pro+Epson EB-520
 
II nagroda
zestaw interaktywny – ésprit MT+wizualizer WZ4
 
III nagroda
zestaw interaktywny – ésprit DT+wizualizer WZ2
 
Nagrodą dla każdej z 10 szkół które wejdą do finału konkursu będzie tablica szklana 100 x 150 cm z możliwością nadruku wg projektu szkoły.
This entry was posted in Media o nas, Products, Featured and tagged , , , , , . Bookmark the permalink.