Wyjazd ISP – Kuba z 2×3

Podsumowanie wyjazdu ISP – Kuba z 2×3


Wyjazd ISP - Kuba z 2x3


W dniach 02-12 marca 2017 odbył się finał programu Interaktywna Szkoła Przyszłości 2016 (w skrócie ISP). Tym razem, firma 2×3 S.A. gościła grupę wiodących uczestników akcji ISP na słonecznej Kubie.

Galeria zdjęć wyjazdowych na kuba.2×3.pl

Podczas 10-dniowego pobytu w kurorcie Cayo Santa Maria uczestnicy wyjazdu mieli czas na zapoznanie się z nowościami w ofercie i planami firmy 2×3 S.A. na rok 2017. Nie zabrakło okazji do rozmów biznesowych oraz innych nieformalnych spotkań integracyjno-szkoleniowych.


Wyjazd ISP - Kuba z 2x3


Jak zwykle zaplanowano intensywne zwiedzanie regionu, w którym gościliśmy. Uczestnicy wyjazdu odwiedzili niepowtarzalną stolicę Kuby – Hawanę, gdzie mogli zobaczyć najbardziej atrakcyjne fragmenty tego wyjątkowego miasta. Nie zabrakło też czasu na przejażdżkę zabytkowymi kabrioletami – „oldtimerami” oraz drinka „daiquiri” degustowanego w ulubionym barze Ernesta Hemingwaya – Floridita.


Wyjazd ISP - Kuba z 2x3


W pełni wykorzystaliśmy jedną z ostatnich szans aby poczuć „rewolucyjno- komunistyczną” atmosferę miasta, które być może już niedługo będzie zupełnie inne.
Wspólnie z Gośćmi byliśmy też uczestnikami pasjonującego wieczoru kubańskiego, podczas którego oprócz delektowania się kuchnią kubańską zobaczyliśmy pokaz skręcania cygar.

Nasyceni posiłkiem i bogatsi o wiedzę jak produkuje się cygara, wszyscy ochotnicy mieli okazję do degustacji cygar i nauki komponowania charakterystycznych drinków rodem z Karaibów.
Po tym pokazie oraz 10-ciu dniach spędzonych na wyspie składniki „Cuba Libre” wymieni każdy z uczestników obudzony nawet w środku nocy 😉

Uczestnicy wyjazdu dodatkowo licznie korzystali z wycieczek fakultatywnych takich jak wizyta w zabytkowym kubańskim miasteczku Trynidad czy pasjonujący Forest Adventure z Rambo Tour. Zaś kwintesencją karaibskiej przygody był niezapomniany dzień na katamaranie. Nurkowanie w turkusowych wodach rajskiej laguny, spotkanie z delfinami, magnetyzująca kubańska muzyka i nieodzowny „Cuba Libre” dopełniły całości tak, że ten dzień na długo zostanie w pamięci ekipy „Piratów z Karaibów z 2×3”.

Dziękujemy!

This entry was posted in Company, Products, Featured. Bookmark the permalink.

Comments are closed.