Najnowsza tablica interaktywna firmy 2×3

Bardzo nam miło, iż możemy Państwu przedstawić opracowany przez nas kolejny model tablicy z rodziny ésprit – tablicę interaktywną ésprit DT.

[jj-ngg-jquery-slider gallery=”225″ html_id=”esprit-dt” width=”600″ height=”426″ effect=”fade” disablecaptions=”1″ controlNav=”false” order=”sortorder”]

Stworzyliśmy tablicę, która mimo zaawansowanej technologii jest prosta w obsłudze. Maksimum funkcjonalności przy minimum elektroniki – to zasada, która pozwoliła nam stworzyć produkt niezawodny. Dzięki standardowi Plug&Play instalacja softu odbywa się automatycznie – instalowanie oprogramowania jest teraz tak proste jak instalacja tablicy na ścianie lub stojaku. Innymi głównymi cechami wyróżniającymi nasz nowy produkt są przede wszystkim minimum okablowania, technologia multigestów, matowa powierzchnia odporna na uszkodzenia oraz odbijanie światła, a także obecność technologii optycznej. ésprit DT dedykowany jest najnowszym systemom Windows 7 oraz 8.

Zapraszamy do obejrzenia 2-minutowego wideo.
[stream flv=x:/www.2×3.pl/wp-content/uploads/video/esprit_dt_2013_360p.flv hd=x:/www.2×3.pl/wp-content/uploads/video/esprit_dt_2013_720p.flv img=x:/www.2×3.pl/wp-content/uploads/video/esprit_dt_2013_1.jpg mp4=x:/www.2×3.pl/wp-content/uploads/video/esprit_dt_2013_450p.mp4 embed=false share=false width=600 height=338 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false /]

 
Więcej informacji o najnowszej tablicy interaktywnej 2×3. Zachęcamy do zapoznania się z kartą produktu, a ewentualne pytania prosimy kierować do naszych specjalistów.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty, Promowane i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Najnowsza tablica interaktywna firmy 2×3

 1. Ada pisze:

  Na temat nowoczesnych technologi w edukacji pisałam pracę licencjacką. Cieszy mnie, że to nie science fiction w Polsce, tylko jak najbardziej realna sprawa 😀

 2. Питер pisze:

  можно найти более подробную информацию о доске?

  • Rafał Grzejszczyk, 2x3 pisze:

   Вот, пожалуйста > http://www.2×3.pl/ru/produkty/av-solutions/tablice-interaktywne/esprit-dt/

 3. Питер pisze:

  спасибо. но мне интересно как именно работает «оптическая технология»

  • Rafał Grzejszczyk, 2x3 pisze:

   В верхних углах рамы есть два светодиодные ИК-излучатели-приемники [см. фото]. Это все об электронных элементов! В боковых и нижных внутренних сторонах рамы имеются отражающие полосы. Точки останова светодиодной пучки (где палец или любой указатель касается) позиционируются в курсе — с очень высокой точностью.

 4. Tanietablice pisze:

  Czy tablica Esprit DT działa z oprogramowaniem Linux ?

  • Rafał Grzejszczyk, 2x3 pisze:

   Sterownik i oprogramowanie ésprita DT zostały zaprojektowane dla systemów z rodziny Windows – od XP wzwyż. Jednak multigesty zależne są właśnie od systemu, dlatego nie możemy oczekiwać obsługi multigestami w Windows XP, za to świetnie działają w Windows 8 oraz Windows 7.

 5. Sklep Hardwax.pl pisze:

  Sprzedajemy tablice interaktywne Esprit od kilku lat, nasi klienci bardzo polubili Esprita w wersji na podczerwień. Jakby Pan zachęcił do zakupu Esprita w wersji DT, pomijając oczywistą kwestię opcji Dual Touch ?

  • Rafał Grzejszczyk, 2x3 pisze:

   Bardzo nas cieszy pozytywna opinia o starszym modelu ésprita. Przewagą najnowszego modelu – DT – jest przede wszystkim obsługa multigestów. Tę cechę na pewno docenią użytkownicy, którzy mieli już przyjemność „bawienia się” gestami na nowoczesnych urządzeniach z ekranami dotykowymi – tabletach czy choćby smartfonach.
   Prawdopodobnie wielu użytkowników będzie zadowolonych z bogatszej w narzędzia dołączanej do tablicy aplikacji do tworzenia prezentacji/adnotacji.

  • Krystian Kołodziejski pisze:

   Niewątpliwe do plusów w stosunku do ésprita na podczerwień poza multigestami należy zaliczyć:

   – plug & play (działa od razu po podłączeniu do portu USB);
   – zapamiętuje kalibrację;
   – minimum elektroniki;
   – półka na pisaki w komplecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *