Oświadczenie

Szanowni Państwo,

Prowadząc przedsiębiorstwo trzeba stawić czoło najróżniejszym wyzwaniom. My zmierzyliśmy się właśnie z pożarem hali magazynowej. Z próby tej udało nam się wyjść obronną ręką: produkcję wznowiliśmy zaledwie po dniu przerwy natomiast wysyłkę produktów do Klientów już po dwóch dniach. Cała sytuacja pokazała nam, iż inwestowanie w obszarach wiejskich ma swoje niezaprzeczalne plusy, morale naszych pracowników w zderzeniu z kryzysem jest wysokie, a praca z nimi przy zażegnywaniu skutków pożaru była czystą przyjemnością.

Zawsze byliśmy dumni z tego, iż nasze przedsiębiorstwo jest dziełem naszym i naszych ludzi, którzy w obliczu tak trudnych sprawdzianów jak niedawny pożar, stanowią o sile i sprawności naszego przedsiębiorstwa.

Zdarzenie, które miało miejsce w połowie marca przyspieszyło realizację planów, określonych strategią na rok 2011. Wszystkie działania w tym roku, w ramach realizacji strategii, zmierzają do pozostania w oczach naszych Klientów najlepszym dostawcą na rynku. Taki cel wiąże się z olbrzymią odpowiedzialnością, dlatego już dziś realizujemy zadania przewidziane na czerwiec 2011.
Jednocześnie traktujemy całą tę sytuację jako niepowtarzalną szansę do usprawnienia posiadanych rozwiązań logistyczno-magazynowych i zastosowania najnowszych metod zarządzania magazynowo-logistyczną stroną przedsiębiorstwa. Zmiany te to m.in.: poprawa układu hali magazynowej, zmiana organizacji wysyłek, zakup najnowocześniejszych linii pakujących, usprawnienia rozwiązań technologicznych i informatycznych. Wszystko to wpłynie na nową jakość obsługi naszych Klientów już we wrześniu bieżącego roku.

W celu sprostania wymaganiom naszych klientów co do dostępności naszych produktów wdrażamy zaplanowaną na ten rok pracę na dwie zmiany produkcyjne. Po krótkiej przerwie kontynuujemy proces rekrutacji pracowników, który zakończy się w bieżącym tygodniu, a tym samym druga zmiana powinna zostać uruchomiona już w marcu.
Dzięki stabilnym partnerom finansowym – zakładowi ubezpieczeń i bankowi – zdarzenie to nie wpłynie również na naszą płynność, planujemy m.in. uruchomienie na początku kwietnia finansowania pomostowego na odbudowę hali.

Oczywiście kontynuujemy plany rozbudowy firmy. Obecnie realizujemy rozbudowę jednej z hal produkcyjnych o moduł pakowania, co znacznie usprawni proces produkcyjny i wpisuje się w nasz cel główny na 2011, czyli bycie najlepszym dostawcą na rynku w naszym asortymencie. Prowadzimy również pracę nad modyfikacją naszego Działu Obsługi Klienta, wdrażając projekt usprawniający szybkość realizacji zamówień, który da naszym Klientom większą swobodę i zwiększy komfort składania zamówień.

Przy realizacji wszystkich tych zadań przyświeca nam cel, którym jest zapewnienie kompleksowej dostępności produktów naszym Klientom, zachowując jakość oraz solidność dostaw z jakiej 2×3 jest znana.

Z wyrazami szacunku
Anna Kuzynin
Prezes 2×3 S.A.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.