Pierwsza polska tablica interaktywna

Finger CreationPRODUKT NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY W OFERCIE!

Firma 2×3 S.A. wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz biorąc pod uwagę wszelkie informacje spływające z niego, dołożyła wszelkich starań by przy zachowaniu najwyżej jakości zaproponować Państwu wyjątkową tablicę interaktywną ésprit plus.

Logo esprit plus by 2x3

ésprit plus to wynik naszej kilkumiesięcznej pracy.
Grupa projektowa, złożona z wyłącznie polskich specjalistów, stworzyła pierwszą polską tablicę interaktywną, która dzięki promocyjnej cenie może być dostępna w każdej szkole.

Tablica interaktywna jako tablica do markerów suchościeralnychTablica ésprit plus to połączenie tablicy interaktywnej, suchościeralnej oraz magnetycznej, ceramicznej. Rozwiązanie to umożliwia prowadzenie interaktywnych i klasycznych zajęć lekcyjnych przy wykorzystaniu tylko jednej tablicy – spełniającej wszystkie te funkcje.

ésprit plus to nie tylko pierwsza polska tablica interaktywna, to także oprogramowanie, które zostało stworzone specjalnie pod nasz produkt. Programiści stworzyli intuicyjny program do prowadzenia prezentacji, który – jesteśmy przekonani – doskonale sprawdzi się w polskich szkołach.

Powierzchnia tablicy ésprit plus posiada dożywotnią gwarancję!
Cechuje ją wyjątkowa odporność na zniszczenia (zarysowania, zabrudzenia, środki chemiczne).

esprit_plus_pdf_icon
Pobierz ulotkę.
 
Strona ésprit plus w katalogu produktów AV Solutions →

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty, Promowane i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Pierwsza polska tablica interaktywna

 1. KacWerk pisze:

  Witam, Cena jest interesująca lecz uważam że brak na Państwa stronie dokładnych informacji o samej tablicy.
  Czym oprócz opwierzchni i wyglądu ikon różni się nowa tablica esprit od poprzedniej wersji, którą odnalazłem na stronie: http://www.2×3.pl/produkty/av-solutions/tablice-interaktywne/esprit/
  Do czego dokładnie służy oprogramowanie? Czy jest zgodne z obowiązującym programem nauczania? Jakie przedmioty i typy szkół obejmuje? Czy można pobrać demo?
  Pozdrawiam,
  Kacper

  • Anna pisze:

   Żadne oprogramowanie dawane do tablicy nie jest zgodne z programem nauczania, nie wiesz do czego służy –> GOOGLE . Chcesz czegoś co poprowadzi za Ciebie lekcję kup pakiet dla danej klasy, tablica tego nie zrobi. Pytasz czym różni się tablica.. poczytaj.. a się dowiesz.. “…Tablica ésprit plus to połączenie tablicy interaktywnej, suchościeralnej oraz magnetycznej, ceramicznej” wystarczy teraz skonfrontować to z informacjami spod linku http://www.2×3.pl/produkty/av-solutions/tablice-interaktywne/esprit/ i masz odpowiedź..

 2. Rafał Grzejszczyk, 2x3 pisze:

  Witam
  Powierzchnia ceramiczna (o właściwościach magnetycznych) to wg mnie najistotniejsze udoskonalenie, lecz nie można nie wspomnieć o naszym oprogramowaniu, które będzie dołączone do tablicy – efektywne i intuicyjne.
  Wkrótce więcej szczegółów na temat naszego nowego ésprita!

 3. Rafał Grzejszczyk, 2x3 pisze:

  Zapraszam na stronę: Tablica interaktywna ésprit plus – Demonstracja interfejsu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *