Tablice ēno robią furorę podczas IV. Kongresu Zarządzania Oświatą

Kongres zarządzania oświatą

W dniach 23–25 października 2009 odbył się w Warszawie IV Kongres Zarządzania Oświatą – największe doroczne spotkanie polskich dyrektorów szkół i placówek oświatowych, samorządowców zarządzających oświatą, przedstawicieli instytucji państwowych (m.in. Minister Edukacji Narodowej Katarzyna Hall). Udział wzięło ponad 1000 uczestników.

W ogromnej części tematyka tegorocznego kongresu dotyczyła technologii informatycznych w edukacji.

Bernard de Groot (Sanoma Learning & Literature) w wykładzie pt. „Edukacja Europejska do roku 2020” wskazał na szybkie tempo zmian w ciągu ostatnich 10 lat i ich dysonans wobec tempa zmian w edukacji.

Przedstawiono obszerny blok tematyczny pt. „Wychowanie w szkole. Pedagog w Erze Cyfrowej”, którego wykłady przekonywały do stosowania nowych technologii informatycznych w szkole; wymieniały ich liczne zalety; przedstawiały propozycje ich umiejętnego i bezpiecznego wykorzystania.

Firma 2×3 też tam była! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że produkty 2×3 Interactive Board zyskały wśród uczestników kongresu ogromne zainteresowanie. Najżywsze zaciekawienie wzbudziły prezentacje tablic interaktywnych ēno, które można było wypróbować nie tylko w działaniu, ale także własnoręcznie sprawdzić ich wytrzymałość na zniszczenie. Nie brakowało chętnych do przypalania powierzchni tablicy, sprawdzania wpływu farb, rozpuszczalników i ostrych narzędzi.

Wytrzymałość tablic ēno zdobyła niemałe uznanie. Uczestnicy podkreślali, że cecha ta ma niebagatelne znaczenie w kontekście realnych warunków szkolnego użytkowania.

Tablice eno podczas prezentacji
eno #2

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma i oznaczony tagami , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.