Twoje pierwsze ēno 2011

PRODUKT NIE JEST JUŻ DOSTĘPNY W SPRZEDAŻY!

Szanowni Państwo

Firma 2×3 S.A. przygotowała ofertę skierowaną wyłącznie na rynek edukacyjny pn. Twoje Pierwsze ēno. Promocja obejmuje szkoły każdego szczebla i ważna będzie do 31.12.2011 r. Nasza oferta jest wyjątkową na rynku tablic interaktywnych.

Głównym celem akcji jest propagowanie nowoczesnych rozwiązań edukacyjnych, idealnie wpisujących się w rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej, dotyczącego indywidualizacji metod pracy z uczniem.

W czasach gdzie zwykłą książkę zastępuje e-book, a telefon komórkowy pełni funkcję komputera, klasyczne rozwiązania edukacyjnie nie umożliwiają prowadzenia zajęć w sposób innowacyjny, ciekawy i dający nauczycielom ogromu możliwości. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa wyjątkową ofertę, która sprawi, że każda minuta lekcyjna będzie dla współczesnego ucznia fascynującą podróżą w świat nauki.

ēno to nowoczesna tablica interaktywna zaprojektowana przez firmę PolyVision. Jest przełomowym rozwiązaniem w zakresie komunikacji interaktywnej. Łączy w sobie najlepsze cechy tradycyjnej suchościeralnej tablicy ceramicznej oraz interaktywnej pozwalając na pełne wykorzystanie jej możliwości.

Jak zamówić tablicę w promocyjnej cenie?

ulotka TPE 2011To proste wystarczy skontaktować się z jednym z naszych Dystrybutorów. Ważne, aby zachować kupon z ceną promocyjną z dołączonej do pisma ulotki.
Szczegóły akcji oraz lista Dystrybutorów dostępne na stronie www.2×3.pl/isp

Monika Majętny
Dyrektor Sprzedaży 2×3 S.A.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.