2×3 S.A. na VI Wielkiej Majówce OSAA – Józefów 2011

Majówka OSAA w Józefowie

Kolejne wyróżnienie za całokształt współpracy

Już kolejny raz uczestniczyliśmy w Majówce OSAA zorganizowanej tym razem w Józefowie. Przez dwa dni od 21 do 22 maja mieliśmy niepowtarzalną okazję, aby podczas oficjalnych konferencji i spotkań, wymienić się doświadczeniami i obserwacjami zmian jakie zachodzą na rynku krajowym w branży artykułów i urządzeń biurowych.

Nasza firma została w tym roku wyróżniona przez Zarząd Ogólnopolskiej Sieci Biuroserwisowej OSAA za wkład jaki włożyła w pracę nad rozwojem współpracy z siecią. Jest to dla nas wyjątkowe wyróżnienie, za które dziękujemy.

Podczas majowego spotkania uczestniczyliśmy w targach. Prezentowaliśmy produkty, które znajdują się w nowym katalogu 2×3 S.A. na sezon 2011/2012. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem miedzy innymi dzięki profesjonalnym informacjom jakie można było uzyskać od naszych specjalistów.


majowka osaa 2011 majowka osaa 2011
majowka osaa 2011 majowka osaa 2011
majowka osaa 2011 majowka osaa 2011
majowka osaa 2011 majowka osaa 2011

Majówka w Józefowie była doskonałą okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy oraz przedstawienia planów kolejnych działań.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma, Promowane i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.