Ważny komunikat

Ważny komunikat

Szanowni Państwo

Informujemy, iż w dniu 12 marca w wyniku zdarzenia losowego zniszczeniu uległa jedna z naszych hal magazynowych. W konsekwencji utraciliśmy część stanów magazynowych.

Zaistniała okoliczność spowodować może, że w okresie najbliższych dni będziecie Państwo obserwować opóźnienia czasowe w realizacji składanych zamówień. Ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby stan ten trwał jak najkrócej.

Na dzień dzisiejszy sytuacja wygląda następująco:

Nasze hale produkcyjne pozostały nienaruszone, co pozwoliło nam już w dniu dzisiejszym uruchomić proces produkcji. Stany magazynowe będą rosły na przestrzeni bieżącego tygodnia w szybkim tempie w wyniku uruchomienia trzyzmianowego procesu produkcji.
Pierwsze wysyłki do Państwa będą realizowane najpóźniej od 21 marca.

W wyniku zaistniałej sytuacji bardzo Państwa prosimy o wyrozumiałość oraz szczegółowe informowanie nas o planowanych zamówieniach. Dzięki otrzymanym informacjom będziemy mogli szybko reagować na realizację składanych przez Państwa zamówień.

Reasumując: upłynnienie w trybie pilnym wytwarzanych produktów pozwoli nam na utrzymanie płynności w procesie produkcyjnym i znacznie przyspieszy powrót do normalnej sytuacji.

Ze swojej strony na bieżąco będziemy Państwa informować o postępującej normalizacji.

Z wyrazami szacunku
Anna Kuzynin
Prezes 2×3 S.A.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.