Wyjazd ISP

Fuerteventura – wyjazd ISP

Wyjazd na wyspy kanaryjskie z 2×3

W dniach od 7 do 14 marca br. nasi Klienci, którzy spełnili wymagania regulaminu przygotowanej akcji promocyjnej pn. Interaktywna szkoła przyszłości, która trwała od 15 lipca do 31 grudnia 2010 r. wzięli udział w zorganizowanej przez 2×3 wycieczce. W wyjeździe na jedną z wysp Kanaryjskich – Fuerteventurę – uczestniczyło 48 osób z całej Polski.

Wszyscy uczestnicy stawili się na lotnisku w Warszawie, wczesnym poniedziałkowym porankiem 7 marca, by już o 10:30 wznieść się nad ziemię i rozpocząć podróż z 2×3.

W kilka chwil po zameldowaniu w hotelu na Fuerteventurze odbyło się oficjalne przywitanie i przedstawienie gości.
Po części oficjalnej dyrektor sprzedaży 2×3 – Monika Majętny przeprowadziła szkolenie z zakresu produktowego firmy. Szczegółowo przygotowany program pobytu nie pozwolił na to, by nuda zagościła wśród uczestników.

Każdy mógł liczyć na odpoczynek, zwiedzanie wyspy, jak również rozmowy z naszymi handlowcami, którzy byli do dyspozycji Klientów.

Pobyt na Fuerteventurze pomógł w umocnieniu istniejących już kontaktów handlowych, jak również dał możliwość nawiązania nowych. Wymiana doświadczeń była bezcenną lekcją dla uczestników.

Wszyscy naładowani pozytywną energią, z żalem w sercu rozstali się na lotnisku w Warszawie. Wielu z naszych Klientów zapowiedziało już chęć udziału w kolejnych akcjach promocyjnych organizowanych przez 2×3.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma, Promowane i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.