Zbliża się nowy rok szkolny!

Kolejny rok szkolny z 2×3

W jaki sposób sprawić by lekcje były bardziej interesujące?

Przygotowaliśmy dla Państwa fascynującą ofertę na tablice!

Do końca wakacji zostały trzy tygodnie. Dla nauczycieli jak i uczniów skończy się beztroski czas wypoczynku, a rozpocznie ciężka praca: dla pedagogów prowadzenie a dla uczniów uczestnictwo w zajęciach szkolnych. Powrót do codziennych zadań nie musi być nużący, kojarzyć się z monotonnymi obowiązkami! Nauczyciel każdego przedmiotu może sprawić, że uczniowie będą z chęcią aktywnie uczestniczyć w prowadzonych przez niego zajęciach.

W jaki sposób sprawić by lekcje były interesujące, a uczniowie aktywnie angażowali się w udział w omawianych zagadnieniach? Proponujemy rozpocząć pracę z użyciem tablicy interaktywnej! Jest ona niezastąpionym narzędziem wspomagającym nauczanie i uczenie się; to nieoceniona pomoc w realizacji programu szkolnego.

Ciekawy scenariusz wykładu prowadzonego z wykorzystaniem tablic interaktywnych 2×3 gwarantuje zwiększenie poziomu percepcji wśród uczniów. Multimedialne zilustrowanie omawianych zagadnień to bardzo prosty sposób na zwiększenie skupienia wśród słuchaczy i zaangażowanie ich w aktywny udział w prowadzonych zajęciach.

Tablica interaktywna pozwala na ciekawe i sprawne prezentowanie w tym samym czasie, przed całą klasą: wykresów, animacji, filmów, zdjęć i obrazów oraz edytowanie i zapisywanie zmodyfikowanych treści.

Edukacja interaktywna to krok w przyszłość i klucz do nowoczesnej edukacji!

Inni dydaktycy z powodzeniem wykorzystują tablice interaktywne w codziennej pracy. A co stoi na drodze do rozwoju Twoich uczniów?

Nie zwlekaj – już dziś zapoznaj się z ofertą tablic interaktywnych 2×3 i wybierz z oferowanych trzech dostępnych systemów interaktywnych rozwiązanie, które najbardziej Ci odpowiada.

Jesteś za tradycyjną formą prowadzenia lekcji? Nie przekonałeś się jeszcze do rozwiązań multimedialnych?

Mamy w ofercie również coś dla Ciebie – unikatową linię produktów dedykowanych dla szkół. Oferta szkolna charakteryzuje się wysoką jakością produktów, prostotą wykonania i wysokim bezpieczeństwem użytkowania.

Wśród produktów dedykowanych dla szkół posiadamy w ofercie: tablice korkowe, tekstylne oraz suchościeralne magnetyczne, białe i zielone (kredowe), tablice rozkładane – tryptyki i obrotowo-jezdne, gabloty informacyjne, flipcharty, oraz szeroką gamę akcesoriów niezbędnych do codziennej pracy i prawidłowej eksploatacji produktów.

Wiemy jak bardzo ważne jest w edukacji bezpieczeństwo produktów i jego użytkowanie dlatego poddaliśmy nasze wyroby skrupulatnej ocenie niezależnej jednostki certyfikującej i uzyskaliśmy pozytywną opinię.

Uzyskane certyfikaty zgodności z Polską Normą stanowią dla Państwa potwierdzenie solidności 2×3 S.A. jako producenta, zapewniając jednocześnie, iż oferowane przez nas produkty, jak również proces ich wytwarzania podlega ścisłemu nadzorowi niezależnej instytucji. Jest to dla Państwa gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa oferowanego przez nas asortymentu!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Produkty i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.