Jak Feniks z popiołów

Szanowni Państwo,

W marcu tego roku firma 2×3 S.A. stanęła przed ciężkim zadaniem. W obliczu pożaru, który strawił halę wysokiego składowania, musieliśmy zebrać wszelkie siły i już dzień po tragedii przygotować plan działania. Na szczęście podczas pożaru nie ucierpiały hale produkcyjne, które nieprzerwanie wypełniały założone plany. Trzeciego dnia po tym smutnym wydarzeniu z taśmy zszedł pierwszy flipchart, a wynajęta hala składowania zapełniała się nowym towarem. A my pracownicy pozbawieni części biur, szybko zorganizowaliśmy się w mniejszych pomieszczeniach. W poczuciu solidarności w zaistniałej sytuacji, bezzwłocznie rozpoczęliśmy pracę, by nasi Partnerzy i Klienci nie odczuli nazbyt skutków pożaru w firmie.

Mijały kolejne miesiące, a krajobraz w miejscu byłej hali wysokiego składowania zmieniał się z dnia na dzień. Nowe konstrukcje powstające za oknami napawały optymizmem i niekłamaną radością, że na miejscu jednej hali powstają nie jedna, lecz dwie nowe.

Szanowni Państwo, z radością informujemy, że zakończyliśmy prace związane z rozbudową infrastruktury firmy 2×3. Obecnie działa już nowoczesna hala wysokiego składowania oraz hala pakowania. Dział Obsługi Klienta, Dział Wysyłek oraz Dział Marketingu znajdują się w nowym biurowcu. W ciągu zaledwie kilku miesięcy udało się nam osiągnąć rzeczy dla niektórych niemożliwej. Podnieśliśmy się jak „Feniks z popiołów” ze wzmożonymi siłami, z nowoczesnym parkiem maszynowym, gotowi na realizację kolejnych, nowych projektów. Pierwsze z nich będą miały swoje premiery rynkowe jeszcze z końcem tego roku.

W tym miejscu dziękuję naszym Partnerom, Klientom i wszystkim, którzy wspierali nas w tym ciężkim okresie. Wykazali się dużą wyrozumiałością i chęcią pomocy w przetrwaniu najtrudniejszych chwil.

Z wyrazami szacunku
Anna Kuzynin
Prezes 2×3 S.A.


Zapraszamy serdecznie do obejrzenia krótkiego filmu obrazującego tylko tegoroczne przemiany firmy 2×3 S.A.

[stream provider=youtube flv=http%3A//www.youtube.com/watch%3Fv%3D3p06blr2oKA img=x:/www.2×3.pl/wp-content/uploads/2011/11/yt_jak-feniks-z-popiolow.jpg embed=false share=false width=480 height=270 dock=true controlbar=over bandwidth=high autostart=false /]
Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma, Promowane i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.