FAQ

Czy mogę zacząć używać nowej tablicy suchościeralnej bezpośrednio po jej zakupie?

Aby odpowiednio przygotować tablicę do użytkowania, przed pierwszym użyciem należy ją umyć płynem do tablic suchościeralnych. Taki zabieg odtłuszcza powierzchnię i pozwala na doskonałe wykorzystanie suchościeralnych właściwości tablicy.
Popryskaj płynem do tablic powierzchnię tablicy i zetrzyj delikatnie miękką szmatką bądź gąbką. Zanim zaczniesz używać tablicę upewnij się, że jest zupełnie sucha.
Zawsze używaj markerów 2×3 przeznaczonych do powierzchni suchościeralnych. Tusz w nich zawarty został specjalnie stworzony, żeby z łatwością można go było później usunąć z powierzchni tablicy i co też ważne – nie ma brzydkiego zapachu.
Podczas użytkowania swojej tablicy pamiętaj o regularnym, najlepiej cotygodniowym czyszczeniu jej przy użyciu akcesoriów do tego przeznaczonych. Podczas czyszczenia usuwane są pozostałości markerów i tablica odzyskuje idealną biel.
Jeśli kupisz zestaw startowy firmy 2×3, otrzymasz wraz z nim wszystko czego potrzebujesz, żeby używać Twojej tablicy bezpiecznie i przez długi czas.

Dlaczego powinienem wybrać produkty 2x3?

2×3 specjalizuje się w projektowaniu i wytwarzaniu szerokiej gamy produktów służących sprawnemu komunikowaniu się oraz przekazywaniu informacji. W ofercie firmy znajdują się tablice korkowe, suchościeralne, flipcharty, jak i profesjonalne ekrany projekcyjne przeznaczone do sal wykładowych i konferencyjnych. Zaopatrujemy się w najlepsze na świecie komponenty i stosujemy nowe technologie, dlatego nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością oraz wyjątkową estetyką.
Ale oferujemy naszym klientom coś więcej niż wysoką jakość, nowoczesną technologię, wyjątkową funkcjonalność czy elastyczność – tajemnica przewagi naszej firmy to wysoki poziom obsługi klienta, bo według nas dobry produkt może istnieć tylko w połączeniu z dobrą usługą.
I tej zasady trzymamy się w codziennej pracy!

Co zrobić, gdy użyje się markera permanentnego do tablicy suchościeralno-magnetycznej?

Na szczęście – mimo iż nie należy używać markera permanentnego do pisania po powierzchni tablicy – mamy dla Państwa sposób na pozbycie się powstałej w wyniku niewłaściwego użytkowania plamy. Wystarczy zamalować powstałe linie markerem do tablic suchościeralnych i zetrzeć czyścikiem, później należy tablicę umyć. W razie potrzeby czynność należy powtórzyć.

Jaki skład ma płyn do tablic?

Skład płynu do tablic to woda demineralizowana, alkohol izopropylowy, etery glikolu, anionowe środki powierzchniowo czynne, woda amoniakalna. Wyrób posiada atest PZH HŻ/05179/97. Płyn ma łagodny zapach i jest całkowicie bezpieczny, jednak należy używać go wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.

W jaki sposób pakowane są produkty (tablice) 2x3?

Wszystkie nasze produkty są pakowane tak, aby były bezpieczne podczas magazynowania oraz transportu, a także by dobrze prezentowały się na półkach sklepowych. Każdy produkt z naszej podstawowej linii produktów pakowany jest w opakowanie kartonowe wykonane z pięciowarstwowej tektury, natomiast produkty z linii ecoBoards są pakowane w folię.

Czym różnią się tablice 2x3 od tablic ecoBoards?

Wszystkie nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Tablice 2×3 przeznaczone są do profesjonalnych zastosowań w biurach, salach konferencyjnych czy wykładowych. Tworzone są z zamysłem o częstym i regularnym użytkowaniu. Natomiast linię produktów ecoBoards stworzyliśmy z myślą o zastosowaniu w domach oraz małych biurach. Te dwie linie produktowe różnią się przede wszystkim wielkością oferowanych wymiarów oraz sposobem pakowania, natomiast akcesoria różnią się pojemnością czy wielkością.

Jakie wymiary flipchartów występują w ofercie firmy 2x3?

Oferujemy flipcharty w rozmiarach 90×60 cm, 100×70 cm oraz 106×74 cm. Jeśli potrzebujesz tablicy mobilnej w większym rozmiarze, idealnym rozwiązaniem będą dla Ciebie tablice na stojaku lub też tablice obrotowo-jezdne, które są mobilne i składają się z dwóch powierzchni.

Czym różnią się tablice korkowe od tekstylnych?

Tablice korkowe wykonane są z płyty pokrytej korkiem, natomiast tablice tekstylne z płyty pokrytej materiałem tekstylnym.

Jakich gwarancji firma 2x3 udziela na swoje tablice suchościeralne?

Jeśli używasz swoich tablic zgodnie z instrukcją i przeznaczeniem, a do ich pielęgnacji stosujesz specjalnie do tego przystosowane akcesoria 2×3, dajemy Ci dwa lata gwarancji na powierzchnię suchościeralno-magnetyczną oraz dożywotnią gwarancję na powierzchnią ceramiczną.

Czy firma 2x3 sprzedaje swoje produkty bezpośrednio do odbiorców ostatecznych?

Nie. Dostarczamy swoje produkty naszym dealerom, którzy mają siedziby blisko Państwa dzięki czemu otrzymują Państwo towar szybko i bezpiecznie.

Jaki jest termin realizacji zamówień?

Mamy duże stany magazynowe, które pozwalają na realizację państwa zamówień na terenie całego kraju już w ciągu 24 godzin! Mniej rotujące produkty, dla których nie utrzymujemy stanów magazynowych realizujemy w trybie zamówień specjalnych, czyli w ciągu 14 dni.

Czy 2x3 eksportuje swoje produkty poza Polskę?

Tak, nasze produkty eksportowane są do wielu krajów Europy, między innymi na rynki Ukrainy, Rosji, Litwy, Łotwy, Estonii, Bułgarii, Rumunii, Czech, Słowacji, Włoch, Węgier, Serbii, Gruzji, Macedonii, Mołdawii.

Jak postąpić w sytuacji gdy towar dotrze do mnie uszkodzony?

Mimo wszelkich starań przy pakowaniu towaru czasem zdarza się, że podczas transportu towar ulega uszkodzeniu. W takiej sytuacji należy przede wszystkim rzeczowo ocenić sytuację, sprawdzić wygląd opakowania, tak żeby można było sprawnie przeprowadzić proces reklamacyjny. Przede wszystkim należy sprawdzić towar przy kurierze. Jeśli jest uszkodzone opakowanie (wszelkie wgniecenia, dziury, wybrzuszenia itp.) należy rozpakować towar przy kurierze. W przypadku, gdy towar będzie uszkodzony – prosimy wypełnić protokół reklamacyjny spedycji, w którym koniecznie należy zaznaczyć, że uszkodzenie powstało podczas transportu. Kurier ma obowiązek taki protokół podpisać. Dokładnie wypełniony protokół reklamacyjny należy przesłać jak najszybciej do 2×3 faxem lub mailem. Okres rozpatrzenia reklamacji wynosi maksymalnie 2 tygodnie.
Więcej informacji na stronie Serwis Reklamacyjny.

Czy 2x3 Posiada certyfikaty na swoje produkty?

Nasze produkty otrzymały certyfikaty zgodności z Polską Normą.
Dokumenty te są potwierdzeniem, że poddaliśmy nasze wyroby skrupulatnej ocenie niezależnej jednostki certyfikującej i uzyskaliśmy pozytywną opinię. Tym samym uzyskane certyfikaty stanowią dla Państwa gwarancję solidności 2×3 S.A. jako producenta, zapewniając jednocześnie, iż oferowane przez nas produkty, jak również proces ich wytwarzania podlega ścisłemu nadzorowi niezależnej instytucji.
Jest to dla Państwa gwarancja najwyższej jakości oferowanego przez nas asortymentu!

Jeśli masz pytanie, na które nie odpowiedzieliśmy powyżej, proszę poinformuj nas o tym korzystając z formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.


FAQ – tablice interaktywne (polski, angielski, niemiecki, francuski)