Paperworld Dubaj 2018

Targi Paperworld Middle East w Dubaju to największa międzynarodowa wystawa handlowa dla przemysłu papierniczego i biurowego. Są to wiodące targi artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych, w regionie Bliskiego Wschodu.

W dniach 27 Luty – 01 Marca na terenie Dubai International Convention and Exhibition Centre odbyła się już ich 8 edycja.

Poprzednia edycja skutecznie przyciągnęła 6 443 kupców z 93 krajów, którzy zaopatrzyli się w produkty i usługi oferowane przez 313 międzynarodowych wystawców z 42 krajów.


Firma 2×3 S.A. jako specjaliści w produkcji i dystrybucji wizualnych mediów komunikacyjnych dla domu, biura i szkoły kolejny raz gościła na międzynarodowych targach papierniczych.

W tym roku zaprezentowaliśmy flipcharty szklane w różnych opcjach kolorystycznych, tablice szklane oraz tablice z nadrukami. Nie zabrakło także naszych standardowych produktów takich jak planery, tablice kredowe, tablice suchomagnetyczne czy flipcharty na trójnogu. Pojawiły się również gabloty.

Jak co roku nasze stanowisko prezentowało się wspaniale i przyciągało bardzo dużą uwagę.

Paperworld Middle East to nie tylko targi branżowe, to idealne miejsce do spotkań z klientami oraz do nawiązywania nowych kontaktów.

Dziękujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Firma, Media o nas, Produkty, Promowane. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.